Kariéra

Poptávka po kvalitních službách naší firmy neustále roste a s ní i potřeba zaměstnávat stále více profesionálních řidičů, mechaniků, operátorů a administrativních pracovníků s profesionálním vystupováním a pozitivním myšlenímPokud se za takového zaměstnance považujete, máte zájem se neustále zlepšovat ve své práci a odvádět kvalitní výkony za nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na uvedenou emailovou adresu.

Řidič autobusu

Přidáno: 01.02.2020

Hledáme kandidáty na pozici řidiče autobusu pro mezinárodní linky Flixbus a pro mezinárodní dopravu s asijskou klientelou po celé Evropě.

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny D
  • Flexibilitu
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Možnost poznat kouty ČR i zahraničí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Skvělý kolektiv a pracovní atmosféru
  • Nejmodernější autobusy
  • Nástup možný ihned
  • Zázemí stabilní rodinné společnosti

Své přihlášky posílejte na info@hsbussi.cz

Správce vozového parku

Přidáno: 31.01.2020

Hledáme kandidáta na pozici správce vozového parku. Náplní práce této pozice je zajištění bezproblémového chodu dopravy a péče o dopravní prostředky.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za vozový park (technický stav, dokumentace, pojištění, STK, emise atd.)
  • Plánovaní pravidelného servisu vozidel
  • Zajištění technické kontroly a emisí vozidel
  • Nákup náhradních dílů
  • Evidence servisních nákladů

Požadujeme:

  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Služební vůz